Najczęściej zadawane pytania

  1. Co to jest woda plazmowana i jak powstaje? 

Woda plazmowna powstaje za pomocą reaktora zimnej plazmy. Inaczej też zwana wodą klastrowaną, nanoczostęczkową,  deklastrowaną.  Wodę pobieramy bezpośrednio u źródła SW-10 Kończanka, jest to woda alkaliczna o pH 7,8,  nie jest ona napowietrzana, dodatkowo jest oczyszczona przez mechaniczny atestowany filtr. Co roku jest badany jej skład chemiczny i jest pod kontrolą Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

2. Na co pomaga woda plazmowana?

Woda plazmowana pomaga w walce z:

  • Nowotworami, reumatoidalnym zapaleniem stawów – RZS, prostatą, autyzmem,  detoksykacją organizmu, ze zmęczeniem, chorobami autoimmunologicznymi, bolesnymi miesiączkami, chorobami układu rodnego, niepłodnością i problemem z zajściem w ciążę, zwapnieniem stawów, migreną, martwicą kości udowej, żylakami i widocznymi zmianami naczyniowymi twarzy, złamaniach i stłuczeniach – przyspiesza zrost i regeneruje, nadciśnieniem i niedociśnieniem, Hashimoto, chorobą tarczycy. boreliozą, mętami w oczach i problemami ze wzrokiem, problemami ze słuchem, problemami z nerkami i pęcherzem, problemy z układem pokarmowym i jelitowym, znacznie przyśpieszenie gojenia się oparzeń i ran skóry. 
    Woda plazmowana może być stosowana profilaktycznie.

3. Co otrzymuje klient po zakupie wody plazmowanej? 

Klient otrzymuje 5 litrów wody plazmowanej, w atestowanym, specjalnym kartonie.

4. Przechowywanie wody 

Wodę plazmowaną przechowujemy w temperaturze pokojowej bez dostępu do promieni słonecznych. W ciemnym i chłodnym miejscu. Okres przechowywania wody to maksymalnie 6 miesięcy. 

4. Jak działa woda plazmowna na organizm?

Woda plazmowana dostarcza organizmowi wiele form tlenu a  dzięki nanocząsteczkowej strukturze poprawia mikrokrążenie  i powoduje, że organizm się oczyszcza, a  narządy zostają dożywione i natlenione i dzięki temu organizm wygasza wszystkie stany zapalne i poprawia funkcjonalność narządów. 

5. Przeciwwskazania

Plazmowanej wody nie podajemy osobom będącym w trakcie chemioterapii, osobom przyjmującym morfinę i inne narkotyczne przeciwbólowe leki oraz antybiotyki. 

6. Dawkowanie

Wodę plazmowaną pijemy 200 ml dziennie na czczo. 5 litrów starczy nam  na 25 dni. 

8. Jakie dodatki do wody plazmowanej? 

Nie jeść mięsa, nabiału, pszenicy, jeść rośliny najlepiej bio, pić świeżo wyciśnięte soki, podwójne oczyszczenie, chodzić boso po trawie (kontakt z ziemią). Pooglądać filmy z kategorii: Porady zdrowotne – tam wszystko jest wytłumaczone.

Wszystkie choroby można uleczyć ale potrzebne są metody a siła życiowa jest w naturze, w przyrodzie i jak najdalej od mafii medycznej i religijnej.